Nieśmiertelniki z grawerem – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Niegdyś służyły do identyfikacji żołnierzy, dzisiaj mają znaczenie przede wszystkim sentymentalne. Nieśmiertelniki z grawerem – imieniem, datą lub cytatem stają się pamiątkami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Zdecydowanie są też świetnym elementem wizerunku i ciekawą biżuterią. Czym jest ta niepozorna blaszka i dlaczego warto ją mieć? Podpowiadamy!

Grawerowane nieśmiertelniki – kiedy i do czego mogą się przydać? 

Blaszki identyfikacyjne to nie tylko biżuteria. Dzięki możliwości dowolnego grawerunku można umieścić na nich najważniejsze informacje o sobie. Może to być m.in. imię i nazwisko, numer telefonu, grupa krwi lub wzmianka o chorobie. Informacje te mogą pomóc służbom ratunkowym w identyfikacji i udzieleniu pomocy np. w razie wypadku. To szczególnie ważne dla osób, które często podróżują lub dużo czasu spędzają same.

Jakie są zalety nieśmiertelników?

  1. Nieśmiertelniki z grawerem są wodoodporne i odporne na zarysowania, dzięki czemu mogą służyć swojemu właścicielowi przez wiele lat.
  2. Możesz je nosić nie tylko na szyi, ale także na ręce, przy pasku lub plecaku.
  3. To świetny sposób na wyrażenie swojej osobowości i stylu.

Gdzie kupić nieśmiertelniki z grawerem? Wybierz odpowiedni sklep

Aby blaszka z danymi mogła posłużyć przez wiele lat, powinna być wykonana z najwyższej jakości stali. Tu liczy się dbałość o szczegóły i perfekcyjne wykonanie. Dlatego też warto znaleźć sprawdzone i godne zaufania miejsce, w którym będziesz pewien wysokiej jakości i uczciwości sprzedających. Jednym z bardziej popularnych w sieci jest sklep internetowy Versatile Shop. W jego ofercie znajdziesz różnego rodzaju biżuterię damską i męską, w tym także nieśmiertelniki z grawerem. To, co je wyróżnia to wachlarz rodzajów i kolorów. Dzięki temu możesz znaleźć nieśmiertelnik idealnie dopasowany do Twojego stylu. Kolekcja obejmuje m.in. modele patriotyczne, z datą narodzin dziecka, z grupą krwi lub wybraną dedykacją. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania grawerunku według własnego pomysłu – nawet w 1 dzień! Nieśmiertelniki są wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej 316L, która jest hipoalergiczna.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskiej osoby? Nieśmiertelnik to idealny wybór!

Co kupić osobie, która zdaje się mieć już wszystko? Coś osobistego i spersonalizowanego! Tego typu prezenty zawsze wywołują pozytywne emocje i zaskoczenie. Pomyśl, co dla obdarowywanej osoby jest naprawdę ważne i… wygraweruj to!Nieśmiertelnik z grawerem to idealny prezent na każdą okazję:

– urodziny,

– imieniny,

– gwiazdka,

– Dzień Ojca i Dzień Matki,

– rocznica ślubu,

– narodziny dziecka

i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =