Zapewniasz catering w czasie dużego wydarzenia w plenerze? Skorzystaj z oferty producenta opakowań na żywność

Przyjęcia w plenerze zapewniają wyjątkowe wrażenia, bo charakteryzują się luźną i przyjazną atmosferą. Stąd właśnie w ostatnich latach rosnąca popularność nie tylko eventów poważnych marek czy pikników firmowych, ale także prywatnych uroczystości na świeżym powietrzu. Organizacja dużego wydarzenia pod gołym niebem wymaga nieco innego podejścia, niż zwykłe przyjęcia.

Najważniejszy punkt programu

Wspaniałe dekoracje, muzyka na żywo czy atrakcje dla gości to miłe dodatki. Ale najważniejszym elementem jest jedzenie. Wydarzenie zostaje zapamiętane i ocenione przez pryzmat tego, co można było na nim zjeść. Organizując wydarzenia w plenerze, trzeba pamiętać o kilku sprawach. Zdarza się, że wybrane miejsce nie dysponuje kuchnią. By potrawy zachowały jakość, muszą być transportowane w odpowiednich warunkach. Po drugie warto przygotować się na okoliczność, w której nagła zmiana pogody wymusza szybkie przemieszczenie się pod dach. Na oba te problemy rozwiązaniem będzie zastosowanie pojemników wielorazowych. Te produkowane przez firmę Bittner są wytrzymałe na temperaturę: nie zmienią kształtu ani w chłodni, ani podczas podgrzewania. A dzięki dopasowanym i wygodnym przykrywkom będą łatwe do zebrania — to ważne, bo mogą być one stosowane po prostu jako podstawki i półmiski.

Czy trzeba poświęcić estetykę?

Pojemniki Bittner są estetyczne: mają proste, ale eleganckie kolory i wiele kształtów. Jednocześnie są wyjątkowo praktyczne. Można je dobrać idealnie do planowanego menu: skorzystać z pojemników prostokątnych z jedną lub wieloma komórkami. Te ostatnie są idealne dla potraw z wielu składników, które nie powinny łączyć się na talerzu. Można też dopasować wielkości i głębokości pojemnika. Zupy warto podać w okrągłym pojemniczku. Nadadzą się one również do innych płynnych lub półpłynnych potraw, np. deserów i sałatek czy sosów. Różnorodność dostępnych kształtów, kolorów i wielkości sprawia, że można zaprojektować stół idealnie pod własne potrzeby: różnorodnie i wygodnie.

Zadowolenie konsumenta

Gość jedzący z takich pojemników nie powinien mieć powodów do narzekań: są wytrzymałe, nie odkształcają się. Są dostosowane do potrzeb: pojemnik na zupę będzie miał wygodne uszka, a wielorazowe sztućce są twarde i nie złamią się przy pierwszym kęsie twardszej potrawy. Nikt nie może mieć zastrzeżeń do kwestii sanitarnych. Pudełka i sztućce wielorazowe wykonane są z bezpiecznych materiałów i są kompletnie jałowe, przez co nie wpływają w żaden sposób na smak, ani jakość żywności.

Organizacja przyjęcia na dworze nie jest prosta, ale można ją sobie bardzo ułatwić. Jednym ze sposobów na to jest wejście we współpracę z doświadczonych producentem opakowań na żywność, wyróżniającym się nie tylko swoimi produktami, ale też konkurencyjnymi cenami oraz elastycznością w podejściu do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − cztery =